elektrotim-logo

Konkurs Elektryzująca Pasja edycja 10

FINAŁ X EDYCJI ELEKTRYZUJĄCEJ PASJI

Dnia 26 kwietnia 2017 roku, w Ratuszu Miejskim we Wrocławiu, odbyła się Gala Finałowa X edycji konkursu ELEKTRYZUJĄCA PASJA. Na Gali, która była zwieńczeniem trwających rok działań konkursowych, poznaliśmy Największych Pasjonatów 2017 – uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy przygotowali najbardziej innowacyjne projekty, powiązane z techniką. Specjalnie uhonorowani zostali również Koordynatorzy Konkursowi – nauczyciele, którzy wspierali uczniów w działaniach konkursowych i służyli im swoją wiedzą merytoryczną.

W ramach X edycji Jury konkursowe przyznało 3 nagrody główne oraz 3 wyróżnienia SEP. Zadaniem uczniów było przedstawienie swojej pasji, w oryginalny i wyróżniający sposób, który wskazywał na innowacyjność myślenia i kreatywność twórców prac. Najlepsi wygrali nagrody pieniężne oraz rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

ZWYCIĘZCY X EDYCJI KONKURSU ELEKTRYZUJĄCA PASJA

NAGRODY GŁÓWNE

1.     DAWID HADAMEK, PROJEKT- AMFIBIA RD, ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH    I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH UL. MOSTOWA 7, 47-223 KĘDZIERZYN KOŻLE, KOORDYNATOR – BERNARD BARON

2.     GABRIEL MAINKA, PROJEKT - MERO S3, ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH UL. MOSTOWA 7, 47-223 KĘDZIERZYN KOŻLE, KOORDYNATOR – BERNARD BARON

3.     BARTŁOMIEJ ROMOWICZ, ADRIAN STAROWICZ, PROJEKT - MODEL SAMOCHODU NA WODĘ, ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1, AL. MICKIEWICZA 5, 31-120 KRAKÓW, KOORDYNATOR – PIOTR SENDYK

 

WYRÓŻNIENIA SEP

  • BARTŁOMIEJ ZIELIŃSKI, PROJEKT - ELEKTRONICZNE SZALEŃSTWO, ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W OPOLU UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 39-41, KOORDYNATOR - RAFAŁ JASIŃSKI
  • BARTOSZ KOWALSKI, GRZEGORZ MŁYŃSKI, PROJEKT - SAMOBALANSUJĄCY POJAZD TYPU SEGWAY, ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1, AL. MICKIEWICZA 5, 31-120 KRAKÓW, KOORDYNATOR – PIOTR SENDYK
  • MATEUSZ KOBAK, ELEKTRYZUJĄCA PASJA, ZESPÓŁ SZKÓŁ TELEINFORMATYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH, UL. GEN. JÓZEFA HAUKEGO-BOSAKA 21, 50-447 WROCŁAW, KOORDYNATOR – TOMASZ ZAWADZKI

 

POZOSTALI FINALIŚCI

 4.     TOMASZ MADEJA, PROJEKT - XYZ-CNC, ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH UL. MOSTOWA 7, 47-223 KĘDZIERZYN KOŻLE, KOORDYNATOR – BERNARD BARON

5.     ADAM MARCINIEC, PROJEKT - MOJE ELEKTRONICZNE PRZYGODY Z PASJĄ, ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNO-MECHANICZNYCH, UL. SKARBKA 4, LEGNICA, KOORDYNATOR - KRYSTIAN SADOWSKI

6.     KACPER SASINOWSKI, PROJEKT - WYŚWIETLACZ PLANETARNY, TECHNIKUM ELEKTRONICZNE NR 3 PRZY ZESPOLE SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH I LICEALNYCH UL. GEN. ZAJĄCZKA 7, 01-518 WARSZAWA, KOORDYNATOR - MATEUSZ KOZŁOWSKI

7.     ALEKSANDER OSTROWSKI, PRAWDZIWY KOŃ POD MASKĄ AUTA, TECHNIKUM NR 4 W RACIBORZU, UL. ZAMKOWA 1, 47-400 RACIBÓRZ, KOORDYNATOR - PATRYCJA KOZAK

8.     MICHAŁ SOROCZYŃSKI, PROJEKT - ROZBUDOWA MOJEGO WARSZTATU - WYTRAWIARKA DO PŁYTEK PCB, ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNO-MECHANICZNYCH, UL. SKARBKA 4, LEGNICA, KOORDYNATOR - KRYSTIAN SADOWSKI

9.     RAFAŁ PIŚNIAK, PROJEKT - TWARDA STAL, ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH UL. MOSTOWA 7, 47-223 KĘDZIERZYN KOŻLE, KOORDYNATOR – BERNARD BARON

10.   BARTOSZ LIS, PROJEKT - P JAK PROGRAMOWANIE, Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych, KOORDYNATOR – TOMASZ ZAWADZKI

11.   PIOTR STĘPIEŃ, PROJEKT - FILMOWANIE - MOJA PASJA, ZSOT W LUBLIŃCU, UL. KS. PŁK. J. SZYMAŁY 3, 42-700 LUBLINIEC, KOORDYNATOR - MARTA PULCER

12.   RUDOLF ROSSA, PROJEKT - PIĘKNO DŹWIĘKU, ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH I INFORMATYCZNYCH, TECHNIKUM NR 8, UL. JAGIELLOŃSKA 13, SOSNOWIEC, KOORDYNATOR - EWA KRZYSZTOFIK

13.    ARMIN SMYCZEK, OD SCHEMATU DO GOTOWEGO URZĄDZENIA, ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH I INFORMATYCZNYCH, TECHNIKUM NR 8, UL. JAGIELLOŃSKA 13, SOSNOWIEC, KOORDYNATOR - EWA KRZYSZTOFIK

 

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami zwycięzców konkursu:

ZWYCIĘZCY X EDYCJI KONKURSU ELEKTRYZUJĄCA PASJA O SWOICH PROJEKTACH