NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ

ELEKTROTIM S.A. wspiera działalność i kampanie prowadzone przez Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową. Fundacja „Na ratunek dzieciom z choroba nowotworową” od niemal 25 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki pomagają każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy wspiera ich Fundacja, która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe.

Nasza firma od wielu lat pomaga w organizacji ONKOIGRZYSK, które pozwalają chorym dzieciom na oderwanie się od szpitalnej rzeczywistości i spróbowanie sił w sportowej rywalizacji.

Kolejną z form pomocy fundacji jest zachęcanie do wpłacania 1% podatku na rzecz małych podopiecznych Fundacji. Dzięki takiemu wsparciu Fundacja może pomagać maluchom, którym przyszło stoczyć najcięższą walkę – walkę z rakiem. Za środki uzyskane z 1% kupuje drogie leki i nowoczesne protezy dla dzieci, które ich potrzebują oraz finansuje rehabilitację maluchów i wyjazdy do zagranicznych ośrodków. Może się wydawać, że kilkanaście, czy kilkadziesiąt złotych niewiele zmieni, ale dla chorych maluchów to naprawdę ogromne wsparcie.